İstanbul İndesit Teknik Servis Merkezi

İstanbul İndesit Teknik Servis Merkezi

Türkiye pazarında da etkin bir hizmet ağına sahip olan İndesit gibi her zaman yenilikçi bir teknolojiye sahip olan markanın beyaz eşya ürünleri için kaliteli, hızlı ve etkin çözümler sağlanıyor. İleri nesil teknolojilere sahip olan İndesit markalı beyaz eşya ürünleri, zamanla çeşitli arızalanmalar ile karşı karşıya kalabiliyor ve markanın üstün teknolojisi dolayısıyla arıza onarım veya bakım uygulamaları için kesinlikle profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmasına yol açıyor. İndesit kalite ve güvencesini servis hizmetlerinde de en etkin şekilde oluşturan İndesit Servis, çağdaş ve teknolojik bir altyapıyla müşterilerinin en büyük yardımcısı haline geliyor.

İndesit’in sürekli gelişmeye devam eden beyaz eşya teknolojisi standartlarını yakından takip ederek, servis hizmet altyapısını yenileyen İndesit Servis merkezimizde, markanın en yeni ürünleri için de hızlı ve kaliteli çözümler sunabilmemizi sağlayacak teknolojik bir altyapı bulunuyor. Ayrıca bu yeni teknolojilere ilişkin olarak düzenli seminerler ve eğitim programları ile bilgilendirilen teknik personelimiz en kapsamlı arızalanmalarda dahi tüketicilere hızlı ve kaliteli çözümler sunabiliyor.

Yeniliklerin her zaman yakından takipçisi olan İndesit Servis merkezimizin gezici teknik ekipleri hızlı müdahale şansımızı arttırıyor. Her açıdan tam teşekküllü şekilde hazır halde bekleyen gezici teknik ekiplerimiz, sizlerden gelen tüm İndesit beyaz eşya ürünleri arıza bildirimlerinde kısa süreler içerisinde çözümler oluşturuyoruz. Bu kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışının sizlere ve makinenize sunacağı tüm fırsatlardan yararlanabilmek için firmamızın çağrı merkezi olan 444 78 56 numaralı telefonu arayarak, arıza bildirim başvurusunda bulunabilirsiniz.

About The Author

admin