Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Çağrı merkezi ekiplerimiz sayesinde yalnızca adreslerinizi kayıt altına alan ya da sorunlarınızı dinleyen bir departman değil, hem sorunlarınızı çözen hem de sizlere teknik destek hizmeti veren bir bölüm oluşturmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize en iyi servis hizmetini sunmak için sürekli çalışan Demirdöküm Servisi yenilikler ve kampanyalar ile birlikte karşınıza çıkmaya devam ediyor ve sizler talep ettikçe çıkmaya da devam edecektir.Yedek parça değişimleri ve işçilik konusunda eğer ki bir sıkıntı çıkarsa firmamız sizlere 1 yıllık bir değişim süresi garantisi veriyor.

Garanti belgesini sakladığınız takdirde sistemimizde kaydınız bulunuyor ve siz ücretsiz servis için aradığınızda sistemden bilgilerinize ulaşılıyor. Gerekli bilgiler elde edildikten sonra Küçükçekmece Demirdöküm Servis ekiplerimiz evinize geliyor. Sorunu bildirmeniz yeterlidir eğer bizden kaynaklı bir hata varsa kısa sürede telafi edilir ve memnuniyetiniz her şekilde ön planda tutulur. Sertifika sahibi teknisyenlerimiz ve iletişim konusunda bu işin okulunu okumuş olan çağrı merkezi ekiplerimiz firmamızın gurur tablosudur.

Bizler bu sektörde eğitim almamış kişilerle çalışmayı düşünmüyoruz. Elbette firmamızda eğitim konusunda eksik olan çalışanlarımız var ancak teknisyenlerimiz ve çağrı merkezi ekiplerimizi bu kısımdan ayrı tutuyoruz. Eğitime hala önem veriyor ve Demirdöküm Servis bünyesinde oluşturduğumuz ekibimiz ile birlikte eğitim seminerleri düzenliyoruz. Bu seminerler daha iyi hizmet sunabilmek ve insanlara daha iyi hitap edebilmek için düzeli olarak gerçekleştirilmektedir. 444 78 56 ile bizlere hafta içi ulaşabileceğiniz gibi hafta sonu da dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

About The Author

admin