Tuzla’da Buderus Servis Aramaya Artık Son!

Tuzla’da Buderus Servis Aramaya Artık Son!

Beyaz eşya teknolojisinde öncü olan Buderus markasının Türkiye’nin her yerinde servis hizmetini veren İstanbul Buderus Servis; bu güne kadar verdiği hizmetleri ile kendine olan saygısını siz değerli müşterilerine de yansıtmıştır. Kaliteli hizmetlerinde ilhamını siz müşterilerinden alırken aldığı bu ilhamı sizlere hizmet olarak sumaktadır.

Arızalanan eşyalarımız için üzülmek yerin bize getirirseniz üzüntünüzü sevince çevirmek için çalışmaktayız. Çalışmaları ile kendini geliştiren teknik servis Türkiye’de ki en kaliteli ve yenilikçi teknik servis olma özelliğindedir.

Özel Buderus Servis Tuzla; müşteri memnuniyeti için verdiği hizmetlerde Beyaz eşya teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek eşyalar için en iyi arıza bakım ve onarım hizmeti vermek için çalışmaktadır. Yine müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak müşteri ile olan iletişimlerde onları tam anlamı ile anlamak için dinlemek ve eşyaları için taleplerini yerine getirmektir.

Bu benzersiz teknik servis hizmetinden yararlanmak için 444 7 856’yı arayabilirsiniz. Şuan için ihtiyacınız yoksa ile numaramızı bir yere not almanız ihtiyaç durumunda çok işinize yarayacaktır. Ayrıca işçilik hizmetlerinde ve takılan parçalarda 1 yıl boyunca yedek parça garantisi vardır. Bu konudaki bütün fırsatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezlerimizi 7 /24 arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek için kurulmuş olan firma amaçlarını tek tek sizler sayesinde yerine getirmektedir. Kadrosunda çalıştırdığı birbirinden çalışkan elemanları ile birlikte kat ettiğimiz teknik servis sektöründe müşterilerimiz için kaliteli hizmet vermeye her daim devam edeceğiz.

About The Author

admin