Sancaktepe ALARKO Kombi Servisi

Sancaktepe ALARKO Kombi Servisi

Havaların soğuması dolayısıyla yaşam alanlarında kombi kullanımı artacaktır. Ancak, kombinin yoğun bir şekilde kullanılması neticesinde kombi arızalarına da sıklıkla rastlanır. Havaların soğuk olduğu günlerde kombinizi çalıştırmak zorunda kalırsınız. Fakat, soğuk havalarda sorunsuz çalışan bir kombi için kombi bakımını eksiksiz olarak gerçekleştirmelisiniz. Kombilerde bilhassa kış aylarında meydana gelecek arızalar yüzünden sistemdeki diğer parçaların da arızalanmasına rastlanır. Bu durum; ilerleyen dönemde çok daha ciddi ve maliyetli sorunların yaşanmasına sebep olur. Bu noktada, kombinizle ilgili olarak ortaya çıkan arızaların giderilmesi için Alarko Servis ile iletişim kurmalısınız.

Alarko Servis Hangi Hizmetleri Sunar?
Alarko servis; tesisat ve kullanıcı hatalarından dolayı ortaya çıkan arızaların giderilmesinde etkin rol oynar. Bilhassa kullanıcı hatalarının ciddi kombi arızalarına sebep olduğunu ifade etmeliyiz. Kombi kullanım kılavuzunu eksik okuyanların başına bu tür sorunlar gelebilir. Kombinin bir defa resetlenmesi ile çözülen bir sorun olsa da bazı durumlarda çok daha ciddi problemler ortaya çıkabilir. Sancaktepe Alarko Servis; aşağıdaki kombi kullanıcı hatalarına çözüm bulur.

Gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılması; en ciddi kullanıcı hataları arasında bulunur. Evinizden uzun süreli olacak şekilde ayrıldıysanız gaz vanasını kapatmanız gerekir. Fakat, kombiyi tekrar çalıştırmadan önce gaz vanasını açmanız şarttır. Bunu yapmadığınız takdirde kombinin çalışmadığını fark edeceksiniz.

Alarko servis; kombinin yaz kış modunun doğru kullanılmamasından dolayı ortaya çıkan arızaların giderilmesinde de etkin rol oynar.

WEB ADRESİ : https://www.servis7.com

About The Author

admin