PROFİLO Beyaz Eşya Servisi Şişli’de Hizmetinizde

PROFİLO Beyaz Eşya Servisi Şişli’de Hizmetinizde

Hayatı kolaylaştıran ev aletler sunmasıyla tanınan Profilo oldukça geniş bir ürün grubuyla hizmet vermektedir. Beyaz eşya ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar her çeşit cihazın bulunabileceği Profilo markası Türkiye’de en fazla tercih edilen teknolojik ürünlerin satışını yapmaktadır. Uzun yıllar güvenli kullanım olanağını verdiği garantilerle perçinleyen Profilo markasının tüm ürün grupları için tamir ve bakım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu amaçla kurulan Profilo Servisi hizmetlerimiz, konusunda deneyimli personellerle gerçekleştirilen özenli bir hizmettir.

Servis hizmetimiz bizi aramanızla birlikte başlayan, kalite adımlarımızın takip edildiği hızlı ve titiz bir uygulamadır. Tüm Profilo cihazlarınızı güven içerisinde teslim edeceğiniz servis elemanlarımız, aciliyetinizin farkında hareket ederek en kısa sürede ürününüzün tamirini gerçekleştirecektir. Sunduğumuz Şişli Profilo Servis Şişli ve tüm çevre ilçelere hizmet götüren yaygın bir servis ağına sahip, geniş bir teknik ekiple ve zengin malzeme stokuyla çalışan, müşteri memnuniyeti anlayışını ön planda tutan bir hizmet sunmaktadır. Cihazlarınızda değişimini sağladığımız her parçaya 1 yıl garanti sağlayarak, vermiş olduğumuz hizmeti garantili hale getiriyoruz.

Profilo Servis olarak sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren ekiplere sahibiz. Ekiplerimizin adresinize gelebilmesi için 444 78 56 numaralı telefondan bizi arayarak randevu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tam randevu gününde ve saatinde adresinizde olan ekiplerimiz öncelikle cihazınızın sorununu tespit edecek, sizden gelen tamir onayıyla birlikte işlem yapmaya başlayacaktır. Firmamızdan alacağınız tüm servis işlerinden memnun kalacaksınız.

About The Author

admin