Özel Uğurmumcu Rowenta Servis

Özel Uğurmumcu Rowenta Servis

Evlerimizde kullandığımız ve aynı zamanda kişisel bakımımız için seyahat ettiğimiz yerlere götürmemiz gereken elektronik ürünler hayatımızın vazgeçilmez parçalarındandır. Bu araçların elektronik olması sebebiyle arızalanma ihtimalleri de olasıdır. Bu nedenle birer teknik servise ihtiyaç duymaktayız. Güvenle ürünlerimizi teslim edip teslim alabileceğimiz servislerden biri Rowenta Servisi’dir.

İstanbul Rowenta Servis; toz torbalı elektrikli süpürgeler, kablosuz dikey süpürgeler, su filtreleme sistemli süpürgeler, ıslak kuru elektrikli süpürgeler, halı yıkama makineleri, buharlı ütüler, ısıtıcılar, vantilatörler, saç kurutma makineleri, saç düzleştiriciler, saç şekillendiriciler, epilatörler, erkek bakım ürünleri ve benzeri alanlarda hizmet vermektedirler.

Aynı zamanda Uğurmumcu Rowenta Servisi’nde ürünler iki yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır. Kullanıcının tercih edeceği seçeneklerle ürünün onarımı ve bakımı yapılmakta ve her hangi bir ücret talep edilmemektedir. Yani müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutulup son derece güvenilir bir firma olmayı ilke edinmiş olan bir kuruluştur. Ayrıca her türlü arızanızla mümkün olduğunca ilgilenmekten taviz vermeyen Rowenta Servisi kalitesinden de ödün vermeyi ihmal etmemek adına durmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

About The Author

admin