Esenler Rowenta Teknik Servisi

Esenler Rowenta Teknik Servisi

Rowenta markası uzun zamandan beri kendi alanında en fazla tercih edilenler arasında bulunuyor. İnsanları memnun edecek türden cihazlar üretmeye devam eden Rowenta özellikle elektrik süpürgeleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Her teknolojik cihazda olduğu gibi Rowenta marka elektrik süpürgelerinde de zamanla arızaların oluşması doğaldır. Arızaların tespit edilmesi ve çözümünün sağlaması için kullanıcıların servise danışması yeterli olacaktır. İstanbul içi servis talebinde bulunabileceğiniz Rowenta Teknik Servis, sorunun türüne bakılmaksızın kısa bir süre içinde arızanın çözümünü sağlar.

İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan servise ulaştığınızda sizin konumunuza en yakın yerde bulunan ekipleri adresinize yönlendirir. Bu sayede ulaşım kısa süre içinde tamamlanırken, cihazda ortaya çıkan arızanın zaman kaybetmeden çözümüne geçilir. İşinin ehli ve tecrübeli kişilerden oluşan teknik servis ekibi cihazda ortaya çıkan arızanın kolay bir şekilde tespitini sağlamakta ve kullanıcıların zahmetsiz bir şekilde sorundan kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Arıza çıkaran parçaların değişimi veya onarımı sağlanır.

Rowenta Servis Esenler – 444 78 56

Bu bakımdan parça değişimi de ilgili servis tarafından hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Servisten yardım almak için tek yapılması gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bunun için 444 78 56 numarasından servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazın eski veriminde kullanılmasına yardımcı olacak adres ek maliyet çıkmadan cihazların onarımını sağlamaktadır. Onayınız alındığı takdirde onarım işlemi başlarken, cihaz tamir edildiğinde evinize kadar teslim edilmiş olur.

About The Author

admin