1 Yıl Garantili TEKA Servis 7/24 Hizmetinde

1 Yıl Garantili TEKA Servis 7/24 Hizmetinde

Teka; hem bulaşık makineleri hem de buzdolapları ile ünlü bir markadır. Ancak, her markanın ürünlerinde olduğu gibi Teka’nın ürünlerinde de arızalara ve bozulmalara rastlanabilir. Bu yüzden, vakit kaybetmeden Teka Servis İstanbul ile iletişim kurmak gerekir.

Her buzdolabının ve bulaşık makinesinin çalışma performansı farklı olmaktadır. Bu noktada, bulaşık makinesi satın almadan önce markaları ve modelleri iyi bir şekilde değerlendirmek gerekir. Teka; en kaliteli bulaşık makinesi modellerine sahip olsa da bulaşık makinesinin bazı durumlarda iyi yıkama yapamaması söz konusu olmaktadır.

Çekmeköy Teka Servisi; bulaşık makinesi söz konusu olduğunda ilk olarak arızanın sebeplerini anlamaya çalışacaktır. Bulaşık makinenizi uzun yıllardan bu yana kullanıyorsanız parçaların eskimesinden kaynaklı olarak arızalar yaşanabilir. Sert su, yeterince parlatıcı ve tuz olmaması, bulaşık makinesi temizleme işlemlerinin yetersiz olması, bulaşık makinesinin kapasitesinin üzerinde doldurulması gibi sebeplerden dolayı bulaşık makinesi arızaları yaşanabilir. Ancak, kullanıcı kaynaklı hatalardan ziyade daha ciddi sorunlar söz konusu ise vakit kaybetmeden Teka servisi ile iletişim kurulmalıdır.

Teka servisi; bulaşık makinesinin su almadığı, açıldığı ama yıkama programlarının başlamadığı, çok gürültülü çalıştığı durumlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, buzdolabınızın yaşamış olduğu sıkıntılarda da hizmet sunmaktadır. Buzdolabınız yiyecekleri soğuk tutmuyorsa, su sızdırıyorsa, dondurucunun çok sıcak olması gibi bir sorun varsa yine vakit kaybetmeden Teka servisini aramalısınız.

About The Author

admin